Prosinec 2010

Poslední slova!!

29. prosince 2010 v 16:56 | Hančéé |  Diary♥
Ahojky to jsem zase já Hančéé :-) chci se vám všem omluvit za takový převraty co tu byli a budou zase protože Jarule si taky udělala nový blog a já také tak tady na ten bohůžel nemáme čas..
Mám velmi ráda lidi co sem chodíte a komentujete moje ale i Jarulí články a proto bych byla ráda kdyby jste byli nadále mými Affs ale na novým blogu

Můj Nový blog je : hellcats-cheerleading.blog.cz

Není už o The vampire diaries ale o novém seriálu Hellcats je to o roztleskávačkách a tak se prosím na něj ozvěte jestli by ste chtěli spřátelit ;)

A jinak těm co se spřátelit chtít nebudou moc děkuju !  Za to že sem chodili a četli si mý články :-)

True Blood vs The Vapire Diaries

17. prosince 2010 v 20:27 | Jarule :) |  Jarule
True Blood vs The Vapire Diaries
Nekteří herci prostě nemůžou odolat upírské nabídce, a tak je tomu i v tomto případě:)

Včera herečka Dawn Olivieri (na obrázku) napsala na svém tweeteru, že bude hostovat v seriálu Vampire Diaries. Nejvíce ji proslavila role v seriálu Hridnoví nebo Pravá Krev, kde hrála Alcideovu krásnou sestru Janice.

Ve TVD si však zahraje místní televizní hlasatelku Mystic Falls jménem Andie Star. "Vypadáto, že tam věci trochu okořením," řekla pro The Vaut. Andie se objeví v zatím neznamém počtu epizod.

OZNAMKO ;) DŮLEŽITÉ,,

17. prosince 2010 v 19:25 | Jarule :) |  Jarule
Jarule píše,,
Jelikož má Hančíí novej blog, a já se rozhodla si vzít ten její starej protože ten muj : rini-takashi.blog.cz možná zruším ;) No a teď v článku udělám i zápis Affs a pouze ty zapsané budu obíhat !!!! Díky za pochopení ;)

  1. Přezdívka
  2. Blog
  3. Proč chceš být nadále mé Affs ;)
Články nový budu přidat pouze každej víkend,jindy čas nemám,obíhat budu každou volnou chvíly a znova řikam : JENOM TY CO SE TADY ZAPÍŠOU...OSTATNÍ mažu ;)

Takže jdu,ještě sem přidám jeden článek ;)..Pá.

Opravdový Konec!

10. prosince 2010 v 17:27 | Hanik |  Diary♥
Ahojky už opravdu s tímto blogem končím...
Důvody jsou prostý neni čas a navíc už mě to nebaví ,na tento blog mám vzpomínky a možná že založim nový nvm ale co vim že s tímhle končim  Nechám to tu všechno ale chodit sem už budu jednou za měsíc ale jen si přečíst komenty :-DD
Kdyby byl Nový blog ozvu se vám ;)