Září 2010

Rozhovor s Ianem Somerhalderem(září 2010)

29. září 2010 v 19:55 | hanik |  Ian-paparazzi

Rozhovor s Ianem Somerhalderem(září 2010)


Ian Somerhalder: Damon se chová vzdáleně jako člověk jen v těch chvílích, kdy je s Elenou

Ačkoli se nikdy nebráníme dívat se na Iana Somerhaldera, tak vidět ho, jak přivádí Damona Salvatora k životu (nebo jak se tomu u upírů říká) každý týden ve Vampire Diaries, je mnohem zábavnější než obvykle. Ten ďábelský třpyt v očích, sexy chůze, překvapivě komplikované emocionální spektrum, které dodává své roli, to vše skloubil tak, že vytvořil jednu z nejdynamičtějších postav v televizi.
A druhá série přinesla Ianovi hodně toho, do čeho se může zakousnout (promiňte, musel jsem). Nejen že jsme viděli Damona s opravdu zlomeným srdcem hned v premiéře, ale také tu pomstychtivou, nebezpečnou bestii, o které jsme vždy věděli, že vře pod povrchem. Momentální chyba v úsudku, která vedla k Jeremyho chvilkové smrti, slibuje, že se dočkáme Damona, jak jsme ho ještě neviděli - jako kajícníka.
Ale podle Iana, který si s námi popovídal o druhé sérii, to nevypadá, že se omluv dočkáme nějak brzy. Od Damonova vynuceného příměří se Stefanem až po zjištění o Carolinině čerstvém upírském stavu, to vše tvoří delikátní drama, které dělá z Vampire Diaries náš oblíbený seriál.
PW: Musím vám říct, Iane, že Vampire Diaries pro mne poráží všechny ostatní televize, protože nic se k tomu v letošní sezóně nedá přirovnat.
Ian: Skvělé, to je milé slyšet. Kevin Williamson a Julie Plec by to rádi slyšeli, protože jsou v tom až po uši. Všichni tady - celý personál, vůbec nechápu, jak to zvládají. Strašně moc je respektuji, protože bez nich by seriál nebyl takový, jaký je. A věrní fanoušci jsou úžasní.
PW: No, my jsme vlastně mluvili s Julií a Kevinem minulý týden, a ti nám odhalili, že Damona nečeká nic než bolest a trápení. Jak se vám zamlouvá jeho příběh v této sérii?
Ian: Když ti dají citrón, udělej si limonádu. Abych byl upřímný, tak ta měkčí, bolestínská část Damona určitě není moje oblíbená, ale doplňuje to jeho charakter. Upřímně, je to pro mne výzva, protože to jde proti mé intuici a nevím, kam to povede. V minulé sérii prováděl Damon všemožné zlomyslnosti, ale měl také nějaký plán, o kterém jsem se v daný čas dozvěděl. Ale tentokrát, skoro jako ve skutečném životě, nevím, co mě čeká za rohem. Jsem peříčkem ve větru. Ale říkám, pojďme na to.
PW: Minulý týden jsme viděli přeměnu Caroline - jak jste reagoval na tuto změnu v příběhu?
Ian: Vloni jsme ztratili Vicky a přijít o Kaylu Ewell bylo tvrdé. Kdokoli, kdo se přemění na upíra, zemře - rychle. Takže nás to zarazilo, protože Candice Accola je úžasně talentovaná herečka a Caroline je skvělá, vtipná postava, takže ta poslední věc, co bychom chtěli, je o ni přijít. Ale teď je sexy, vtipná, silná upírka. Navíc, já hraji tohohle upíra už 18 měsíců, Damonovi je hodně přes 100 let, takže zapomínám, že existují jemnůstky, které znám už nějakou dobu. Je sranda sledovat někoho, jak na to teprve přichází.
PW: Přejde Damona touha ji zabít?
Ian: Chce ji mrtvou. To mu prostě dává smysl - ale Caroline se začíná jako upírka osvědčovat. A je pravdou, že město čeká pár důležitých problémů a Damon a Stefan budou potřebovat veškerou pomoc, kterou můžou dostat. Budou přinuceni nechat své neshody stranou, aby ochránili to, co milují.
PW: Což je?
Ian: Což je Mystic Falls a Elena. Je pravdou, že měli víc jak sto příležitostí zabít jeden druhého. A teď, když je Katherine zpátky, tak může kteréhokoli z nich porazit s jednou rukou přivázanou za zády a jedním zavřeným okem. A oni to ví. A to je velký problém. Pak tu je ještě Mason Lockwood, bratři prostě čelí velkým problémům. Mají jich až nad hlavu.
PW: Co Jeremy - cítím velice spletitý vztah, který se tu tvoří a který je spíš mentorský než nepřátelský.
Ian: Má to zajímavou dynamiku, to, co se mezi těmi dvěma rozvíjí. Pokud Damon věděl, že Jeremy měl na sobě ten prsten, co to byl za brutální, hrůzný akt, jak zranit někoho, koho máte rádi. Pokud to nevěděl, co to bylo za zlostný, dětinský čin. Realitou je, že až Damon vystřízliví, uvědomí si, že Jeremy je pro něj velice důležitou osobou, protože je to Elenin bratr. A co musí udělat, aby ochránil ji, to musí také udělat, aby ochránil jeho.
PW: Dozvíme se, jestli Damon věděl či nevěděl, zda měl Jeremy ten prsten?
Ian: Jednou pravda vyjde najevo. Velmi brzy. Dnes večer. (směje se)
PW: Seriál je odvislý na postavách, milostný trojúhelník je něco, o čem fanoušci hodně přemýšlí. Co si myslíte o Eleně a Damonovi?
Ian: Myslím, že by se musela zbláznit - Damon je nebezpečný, provádí samé špatné věci, chová se sobecky. Ale, a vím, že to bude znít jako protimluv, jediné okamžiky, kdy se Damon alespoň vzdáleně chová jako člověk, nastávají tehdy, když je okolo něj Elena. Vzpomínáte na to, když jste ho viděli v jejím pokoji, jak ji hladil po tváři, když spala?
PW: Ovšem.
Ian: Byl v tom záblesk lidskosti. Ale taky váháte, zda jen nevzpomínal na Katherine. To jsou všechny ty rozporné záležitosti, emoce a myšlenky. Ale co víme, je, že je to velice násilný muž. Nepromyslí věci důkladně, protože je zaslepen láskou - a teď také smutkem a vztekem. Myslím, že pro něj a Elenu by to byla dlouhá cesta. Neumím si představit, jak by se mohl dostat zpět do její milosti. Bez toho, aby ji strhl přívěsek a očaroval ji, aby zapomněla, tak nevím, co by měl udělat. Jediná opravdu očišťující vlastnost, kterou myslím, že Damon má, je to, že by udělal cokoliv, aby ji ochránil.
PW: Ale je tu přece to skvělé rčení, že nenávist je začátkem každého velkého milostného příběhu.
Ian: Když se podíváte zpět na první sérii, když byla Elena s Damonem, tak se usmívala. Bavila se. Navzdory tomu, že by ho občas nejraději nabrala kolenem mezi nohy, nebo ho probodla kolíkem, Elena vyvolává v Damonovi to dobré, a Damon mnoha způsoby vyvolává dobré v Eleně. Myslím, že lidé, kteří tohle sobě dělají, mají ty nejkomplikovanější vztahy.
PW: Která z nadcházejících epizod je vaše nejoblíbenější?
Ian: Epizoda se záběry z minulosti je skvělá - spousta flashbacků. Úžasná věc je, že i pro mne jako člena osazenstva, bude odhalena spousta nových věcí. Co se přesně stalo v hrobce. A Katherine bude ta, kdo to vysvětlí, a vy to uvidíte vizuálně z 60.let 19. století. Je to matoucí, silné a úžasné. Je to poutavé, dynamické a plné těch věcí, co jsme vždy chtěli vědět. Bude to sranda.

Nová pravidla

28. září 2010 v 16:20 | hanik |  Diary♥
Ahojky takže jsem se tak trochu rozhodla pro nová pravidla tohoto blogu :)
 • Budu obíhat Affs alspoň 3x týdně :D
 • nejsou to pravidla ale spíš takové oznámení :D Dala jsem další 2 rubriky
 • a pak se prosím zapiště do zápisu Affs :D
Děkuji vám za pochopení :D

Damon Salvator

26. září 2010 v 19:09 | hanik |  Hančůle
Je to takový pokus :D

Peace , Love , Music

26. září 2010 v 16:44 | Jarule :) |  Jarule
Neni to tak dokonalý , ale mě se to líbí :))

Rozcestník

26. září 2010 v 15:33 | Hančůle & Jarule |  Grafika :)*♥
.:: Jarule ::.
.:: Hančůle ::.

Grafika

25. září 2010 v 19:24 | hančůle |  Diary♥
Ahojky takže jsem se rozhodla že čas od času udělám nějakou tu grafiku tak že vám to sem budu dávat takže udělám novou rubriku: Grafika kde budeme dávat obě Adminky příspěvky :D
by :Hančůle
BY:Hančůle :)

Zápis AFFS

25. září 2010 v 17:54 | hanik |  Diary♥
Ahojky takže bude opět zápis AFFS protože mám v tom strašný bordel některý mám zapsané a některý ne.. takže do komentů napište:
 • svůj blog
 • vaše jméno/přezdívku
 • proč chceš být mé Affs
 • (a nově, chci vědět váš názor)-co bych na tomto blogu měla změnit?

A JE TO DO 30.9 !!!!Chceš morčátko?

23. září 2010 v 18:59 | hanik |  Diary♥

Chceš morčátko?

je to od:http://andrea-twilightsaga.blog.cz/1009/chces-morcatko
určo jí to napište!!!!!
Ahoj před pár dny se mi narodily krásná morčátka.Já je nechci(mám jich už hodně) a  tak hledám někoho kdo by si je vzal.Jsou 3 jedno je starší.
Vypadají takhle:Starší je bílo-černo-karamelové,Mladší-černé,a černo-bílé

(Tohle je to starší)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

(Porovnání-to černé je mladší)
imagebam.comimagebam.com

(Tohle jsou ty 2 mladší)
imagebam.comimagebam.com

(Jsou stejně velké tohle je jen blbá fotka)
imagebam.com

Info:
Jsou přítulné jen to starší je ještě trochu plaché
Jedí kůrky od chleba,trávu a granulky pro morčata
Požaduji jen dobré zacházení a domov
Bydlím u Olomouce

Jestli o ně máš zájem piš mi na mail:novand698@seznam.cz
a domluvíme se

Tak to je asi vše nechci je dávat pryč,ale musím.Byla bych radši kdyby byly spolu.Ale to je na Vás
Doufám,že si najdou dobrého majitele:)

P.S.:Prosím dejte si tento článek na blog ať je větší šance.Děkuji

Hlasy prosííím

18. září 2010 v 10:21 | hanik |  Diary♥
ahojky moc vás prosííííím dali by ste mi hlas http://twilight666.blog.cz/1009/soutez-sonc-zacina  v soncu moc vás o to prosííím
někdy i ráda oplatím
a díky předem :))**♥

Nina Dobrev na obálce časopisu Girls’ Life

16. září 2010 v 19:21 | hanik |  Nina-paparazzi
Nina Dobrev na obálce časopisu Girls' Life

Nina Dobrev se objeví na obálce říjnového čísla časopisu Girls' Life. V rozhovoru pro časopis prozradí 10 věcí, které na svém životě zrovna miluje, bude povídat o dospívání a prozradí pár věcí na lidi, se kterými pracuje.


Kristen Stewart » Set 020 (2007)

13. září 2010 v 18:35 | hanik |  Kristen-photoshoots

Kristen Stewart » Set 020 (2007)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com


Ian Somerhalder > New Photoshoot 2010 > Sixty Magazine

12. září 2010 v 10:30 | hanik |  Ian-photoshoots

Ian Somerhalder > New Photoshoot 2010 > Sixty Magazine [5 NEW OUTTAKES]


imagebam.com imagebam.com imagebam.com


TVD Stills - Episode 2x02 (Brave New World)

12. září 2010 v 10:28 | hanik |  The Vampire Diaries

TVD Stills - Episode 2x02 (Brave New World)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TVD New Stills - Episode 2x03 (Bad Moon Rising)

12. září 2010 v 10:27 | hanik |  The Vampire Diaries
TVD New Stills - Episode 2x03 (Bad Moon Rising)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Official Synopsis of Episode 2x04 - Memory Lane

12. září 2010 v 10:20 | hanik |  The Vampire Diaries

Official Synopsis of Episode 2x04 - Memory Lane


DAMON BECAMES ENEMY OF DANGEROUS - Stefan činí drastická opatření s cílem zjistit skutečný důvod proč se Katherine vrátila do Mystic Falls a je překvapen, když odhaluje nová tajemství o tom, co se opravdu stalo v roce 1864. Damon zkouší novou taktikou řešit problémy s Masonem (hostující hvězda Taylor Kinney)...ale to je nákladné. Tyler tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine přináší ultimátum, Stefan a Elena odchází s jen malou možností volby...

Tak na to jsem zvědavá :)


zdroj:

Rozmyšlení

10. září 2010 v 17:19 | hanik |  Diary♥
Ahojky teď se možná některý naštvete ale je to tak byla jsem strašně ráda že se mi zvýšila návštěvnost no a pak jsem neměla čas protože mi začala škola a tak jsem neobíhala ale odepisovala jsem na vaše dotazy apod.. no ale vy jste sem přestali chodit jako nevadí mi to ale je mi to líto že se mi tolik zmenšila ta návštěvnost a tak jsem přemýšlela jestli mám zrušit nebo pozastavit blog rozhodla jsem se že dám blogu i vám poslední šanci a taky bude nový dess zase :D Nemějte mi to za zlý a já se změním a od těď sem budu každý den něco dávat :)* !
Ps: Prosím když se ptáte jak se mám prosím ptejte se nás obou protože tu nejsem jenom já
moc vám díky za pochopení :D

Kevin Williamson

9. září 2010 v 19:22 | hanik |  The Vampire Diaries

Kevin Williamson o 2.sérii

Druhá séria je už za dverami a informácie akoby sa sypali. Výkonný producent Kevin Williamson v interview pre web collider.com hovorí o veciach, na ktoré sa v druhej sérii môžeme rozhodne tešiť. Spoilery nájdete v 
 • Katherine chce Stefana a práve on je dôvodom prečo sa vrátila.
 • Na otázku aký rozdiel je medzi súčasnou Katherine a tou z roku 1864 povedal, že je podlejšia a je iná aj v tom zmysle, že už nie je povinná nosiť korzet. Viac toho povedať vraj nemôže, pretože by to prezrádzalo kde doteraz bola.
 • Viac sa toho dozvieme o roku 1864, o tom čo sa vtedy stalo, prečo Katherine nebola v hrobke, ako sa odtiaľ dostala a kam šla.
 • Na pláne sú tri flashback epizódy, no uvažuje sa aj o štvrtej.
 • Isobel tak skoro neuvidíme. Objaviť by sa mala až niekedy v druhej polovici série.
 • Čo sa týka vlkodlakov, Tyler sa vďaka svojmu strýkovi Masonovi (Tylor Kinney) dozvie o tom kto a čo vlastne je. Povie mu aj o kliatbe a o spôsobe ako sa s ňou vysporiadať.
Je to Slovenski ale já doufám že vám to nevadí :D

Paul na obálce Vanity Fair

9. září 2010 v 19:21 | hanik |  Paul Wesley-Paparazzi

Paul na obálce Vanity Fair

Paul Wesley se objeví na 147. stránce říjnového vydání časopisu Vanity Fair v Itálii. HQ scan si zorazíte kliknutím na fotku.

New Photos of Ian at Birthday Party (2009)

6. září 2010 v 19:30 | hanik |  Ian-akce

New Photos of Ian at Birthday Party (2009)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com