Srpen 2010

Celebrate the day od Forks in Stephenie Meyer 2010

30. srpna 2010 v 20:30 | hanik

Celebrate the day od Forks in Stephenie Meyer 2010


Objevte malebné, trochu potemnělé město Forks ve státě Washington


Každý rok pořádá město Forks ve Washingtnu den Stephenie Meyerové. Tento den se slaví od roku 2008 kdy bylo ve forks Stmívání natáčeno. Už se bude konat 3. ročník tohoto svátku. Tento den se slaví 13. září také jako svátek Belly Swanové. Letošní rok se bude svátek slavit až o víkendu, protože 13. září vychází přesně na pondělí. Do Forks se tudíž pohrne spousta turistů. Informátoři varují, že hotel je nutné si objednat co nejdříve, než bude plno (pro nás lidičky z čech to neplatí).  Občané město připravují na zábavu a slavnostní oslavu tohoto, pro Forks významného dne.  O víkendu zažijí občané a fanoušci sérii programů věnovaných knižní a tak i filmové sérii Twilight.  Obchod s produkty twilight bude mít otevřeno skoro nepřetržitě a také bude pořádat nějakou akci kterou přilákají fanoušky.Nina Dobrev at 62nd Emmy Awards 2010

30. srpna 2010 v 20:26 | hanik |  Nina-akce

Nina Dobrev at 62nd Emmy Awards 2010 [Red Carpet & Governon´s Ball]

Nina je naprosto nádherná a dokonalá. To, jak je Nina nádherná je nepopsatelné. Tyhle fotky jsou z červeného koberce, kde herci pózovali, ještě předtím, než začala show a posledních 5 fotek je z Governon´s Ball, z akce, která by se dala přirovnat k After-Party.
Opravdu krásné fotky :)
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Interview s upírkou Malese Jow

30. srpna 2010 v 20:20 | hanik |  The Vampire Diaries
Interview s upírkou Malese Jow
Časopis Popstar! si připravil interview s představitelkou upírky Anny Malese Jow
Přeložený ho najdete v pokračování článku.
popstar!:  Jak jsi začala s hraním?
Malese:  Začalo to stovkami konkurzů. To byla spousta práce. Měla jsem domluvený seriál Unfabulous, ale do té role mě moc nechtěli, tak jsem čekala rok. Bojovala jsem za tuhle roli. Hrozně moc jsem ji chtěla.  Naštěstí to skončilo v můj prospěch. Musíte vytrvat. Musíte bojovat a mít dobrý přístup. Být v tom, protože to milujete.
popstar!:  Minulý rok jste si zahrála v hitu The Vampire diaries . Řekni nám o tvé postavě.
Malese:  Moje postava se jmenovala Anna.  Přišla do seriálu v polovině 1.série a v její první epizodě se spřátelila s Jeremym, kterého hraje Steven R. McQueen. Všichni si mysleli, že je prostě normální dívka, pořád milá a nevinná, jenže v další epizodě  BUM - je to upírka! Netušila jsem, že budu upír! Přišla jsem první den na natáčení a oni na mě: "Dneska tě vybavíme tesákami a čočkami." A já na to: " To je super! Jsem nadšená!" Byla to skvělá postava. Jsem za ní moc vděčná.
popstar!: Jaké bylo pracovat s obsazením the  vampire diaries?
Malese:  Oni jsou jako jedna velká rodina.  Bylo to úžasné! Všichni jsme natáčeli v Atlantě a epizody byly vysílány ve stejnou dobu, co jsme natáčeli, neměli jsme žádný dům, kam bychom šli, takže kdykoliv jsme mohli, šli jsme společně do Grillu, někam do soukromí a dívali se na seriál společně. To bylo vážně super.

GQ Rob in HQ

29. srpna 2010 v 19:41 | hanik |  Robert-photoshoots

GQ Rob in HQ♥

Všechny Robovi photoshooty se začínají objevovat hezky v HQ kvalitě, což je super, tady je daší Robův photoshoot pro časopis GQ.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Více fotek v celém článku!

Peter Facinelli o sobě jako o nejhorším upírovi

29. srpna 2010 v 19:40 | Hanik and Jarule

Peter Facinelli o sobě jako o nejhorším upírovi

Jak vás Ladu již informovala, v upíří anketě webu Rolling Stone vyhlásili Petera Facinelliho, jakožto Carlislea Cullena, za nejhoršího filmového a televizního upíra.
Peter Travers:
Peter Facinelli je solidní herec, ale hraje blonďatého vůdce tesákovské rodinky Cullenových, který je asi tak děsivý jako Austin Scarlett (na snímku) výherce reality show Project Runway, kterému se silně podobá.

Peter na svém Twitteru reaguje:

ANO! Konečně jsem v něčem první!
... Děkuji vám, pane Traversi. Pro Carlislea jako soucitného humanistu, bojujícího proti upíří přirozenosti byl 'Nejhorší upír' spíše komplimentem, třebaže jste mě nazval "solidním" hercem :) Všiml jsem si srovnání s Austinem Scarlettem a je naprosto směšné, když... má o tolik lepší lícní kosti.

Robert ve filmu s Angelinou Jolie?!

29. srpna 2010 v 19:37 | hanik and Jarule :D |  Robert-Akce

Robert ve filmu s Angelinou Jolie?!♥

Angelina Jolie (35) by si měla zahrát ve filmu ''Unforgiven'' s Robertem Pattinsonem! Film je o ženě, která seděla 15 let ve vězení za vraždu dvou policistů. Snaží se navázet kontakt se svojí sestrou a najít opět sama sebe. Ale všechno nebude tak snadné, jak se zdá. Je tu jedno spiknutí. Jeden muž zabil její neteř. Budou se i ji  pokoušet zabít. ''Unforgiven'' napsal Christopher McQuarrie. Informace opět nejsou přesné. Dokud to nebude oficiální, nebudeme si dělat naděje.


Entertainment Weekly photos in UHQ♥

29. srpna 2010 v 19:35 | hanik and Jarule :) |  Kristen-photoshoots

Entertainment Weekly photos in UHQ♥

Fotky z nedávného photoshootu pro EW s Kristen Stewart, a rovnou v úžasné kvalitě UHQ♥
Snad se brzy objeví i fotky Roba a Taye.

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Kolik si vydělají Twilight stars?

27. srpna 2010 v 21:29 | hanik

Kolik si vydělají Twilight stars?


MOVIE: Kolik si vydělají Twilight stars? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Že bude čtvrtý díl ságy Twilight Breaking Down rozdělen na dva díly, už není pro nikoho žádnou novinkou. My jsme se ale dozvěděli, kolik si za jeho natáčení vydělají hlavní stars!
Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner nedávno potvrdili, že se společností Summit Entertainment, která od začátku upírskou ságu produkuje, podepsali nové smlouvy.

Podle magazínu NY si tak každý z nich přijde na 25 milionů dolarů (přibližně 500 milionů korun) plus 7,5% ze zisku za prodej lístků na oba dva filmy.

Pokud si Breaking Dawn povede stejně dobře jako New Moon, který celosvětově vydělal na prodaných vstupenkách $710 milionů (více než 14 miliard Kč), dostane Rob, Kris a Taylor navíc asi 320 milionů Kč každý!

Navíc se dá očekávat, že na Breaking Dawn přijde ještě víc diváků než na předešlé díly. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž oznámila, že poslední část ságy Twilight bude daleko víc "sexy"!

"Scény mezi Edwardem a Bellou budou vážně žhavé," říká Melissa a dodává: "Já vím přesně, co se divákům líbí a hodlám jim toho dopřát opravdu hodně!" Už se těšíme.

Rozbřesk

27. srpna 2010 v 21:25 | hanik

jak bude končit 1. část rozbřesku ?

Zatím co čekáme na další filmy Twilight ságy, mám docela smíšené pocity. Nejsem si úplně jistá, co si mám myslet o rozdělení posledního dílu na dva filmy. Možná budu mít jistotu, až shlédnu nový díl Harryho Pottra. Nemůžu si pomoct, ale napadá mě otázka, jestli je rozdělení Rozbřesku na dvě části spíš výhoda pro fanouška, který toho tak uvidí podstatně více, nebo jestli se jedná pouze o promyšlený přínos do pokladny Summitu. Pro fanoušky to může být situace "láska a nenávist". Je tu totiž hořko-sladké čekání na konec milované Twilight ságy + k tomu rok čekání navíc pro extra film. Spíše než na smutnění a zklamání jsem se snažila upoutat pozornost na dvě věci:

Jakým způsobem hodlají udržet naše nadšení pro nadcházející filmy a kde bude Rozbřesk rozdělen?
K tomu rozdělení, myslím si, že většina z nás - po rozhovoru se scénáristkou Melissou Rosenberg - už předpokládá, jak to bude.
"První polovina je o Belle jako člověku. Vdala se a pak otěhotněla. Druhá polovina je o ní jako o upírovi a o rodičovi - takže někde v tom přechodu."
Fanoušci zaslali spoustu obecných spekulací, ale má někdo opravdu živou představu, jak to bude vypadat? Já ano.
Myslím, že 1. film by měl skončit porodem, který by měl být natočen. Stejný rozhovor pro MTV uvádí, že M. Rosenberg si je jistá, že chce ten porod ve filmu. Já osobně bych chtěla vidět všechno, včetně morbidního zvracení krve, rozříznutí Bellina břicha, jak Edward překousává placentu a sklání se nad tou mrtvolou. Vítala bych všechno, protože mi přijde, že předchozí díly tuhle krutost postrádaly. Ale mohlo by to být také provedené s minimální hrozivostí, mohlo by se to zaměřovat na postavy a jejich reakce...
Ale zpět k tomu, jak si představuju konec 1. poloviny…
Renesmee kousne polomrtvou Bellu a odnesou ji pryč z místnosti. Když je pryč, Jake se podívá na Bellu a je v šoku, otočí se a jde pryč směrem k Renesmee, smutný a zmatený.
Pak se ohlédne zpátky na Bellu a dotkne se její ruky jako na rozloučenou. Rozhněvá se a vstane. Scéna se zpomalí a zatím co se budeme dívat na obrázky Jacoba, Bella k nám začne promlouvat. (Zřejmě to bude prolog k její knize.)
Život mi nadělil víc než spravedlivou porci zážitků na pokraji smrti; na něco takového si člověk nikdy nezvykne. (Scéna: Edward se snaží zachránit Bellu.) […] Když však toho, kdo vás zabíjí, milujete, nemáte žádnou možnost volby. (Scéna: Belliny rány se pomalu uzavírají a Jacob vztekle opouští místnost.) […] Kdyby váš život byl to jediné, co svému milovanému můžete dát, jak byste mu ho dokázali nedat? (Scéna: O Renesmee je postaráno, ale není ukázána její tvář, bude ale vidět, že je vzhůru.) Kdyby to byl někdo, koho opravdu milujete? (Scéna: Jake se zastaví v cestě, když pochopí, že se otiskl.)
Dál by mohly ty zvuky zesilovat a zesilovat a tma by slábla… Pak by scéna na chvíli ztemněla a Bella otevře svoje červené oči. BUM!
Překlad: pro hottwilight.blog.czstmivani.eu od Elushky

Simon Miller přichází do Mystic Falls

27. srpna 2010 v 21:19 | hanik |  The Vampire Diaries

Simon Miller přichází do Mystic Falls

Simon Miller bude hostovat ve čtvrté epizodě 2. série, tedy Memory Lane, v dílu, který nám nabídne flashback. Bude hrát předka Lockwoodů, George Lockwooda. George bude pomáhat Katherine, přestože je jeho úhlavní nepřítel, aby ochránil sebe a svoji rodinu.
Miller je profesionální fotograf, jako herce jste ho mohli zahlédnout v seriálech jako Kriminálka Miami či Gossip Girl nebo ve filmu Between Love & Goodbye.

Omluva !

27. srpna 2010 v 12:02 | hanik |  Diary♥
ahojky moc se vám omlouvám že jsme sem  dlouho  nic nedali ale není nějak čásek ale nebojte od Září se to změní i s obíháním , měli jsme teď menší problémy s jednou káčou ale to asi znáte ale už je to navždy vyřešené :D No a jak se těšíte do školy? My docela ano :)  Tak jěště se ozvu a dnes jsem něco přidám nebojte se :)


Rozhovor s Ninou Dobrev (srpen 2010)

24. srpna 2010 v 19:23 | hanik |  Nina-paparazzi

Rozhovor s Ninou Dobrev (srpen 2010)

Saturday Night Magazine - rozhovor s Ninou Dobrev

Přiznáváme se, byli jsme nakaženi upírským šílenstvím a The Vampire Diaries na CW se stalo naší nejnovější tesákůplnou posledlostí. Stali jsme se závislými na milostném trojúhelníku Elena - Stefan - Damon kvůli jejich mladické úzkosti i krvesajícímu půvabu. Přidejte k tomu sexy upírku Katherine a už se nemůžeme dočkat, co se stane v nové sérii, která bude mít premiéru v září. Setkali jsme se se seriálovou hvězdou Ninou Dobrev, abychom zjistili, co nás čeká.

SNM: Co vás původně přivedlo k seriálu a k postavě Eleny?
ND: Pamatuji si, jak jsem to četla a přitahoval mě fakt, že byla průměrná holka, zničená různými způsoby, a pak jsem to víc zkoumala a zjistila, že pravděpodobně budu muset hrát i Katherine, která je úplně jiná. Tohle je jedna z nejvzácnějších, nejvíc cool příležitostí v televizi, hrát dva lidi najednou.
SNM: Co nám můžete říct o Katherine, která se vrátila zpět ve finále první série?
ND: Jediné, co vám opravdu můžu říct, je, že je zpět, a když bych vám řekla něco víc, musela bych vás zabít nebo kousnout nebo něco takového. Ale ano, je zpátky, a umíte si asi představit, že když je znovu v akci, tak události naberou spád. Je to zábava, sledovat, co udělá, protože ona je tak spontánní a šílená, ale já tápu stejně v temnotě jako vy, protože nám neřeknou nic dopředu.
SNM: Koho je větší zábava hrát - Elenu nebo Katherine?
ND: Myslím, že jako cokoli v životě, co je vám upíráno nebo k čemu se často nedostanete, tak si to užíváte víc než cokoli jiného, protože je to jako provinilá slast. Takže kdykoli hraji Katherine, protože to dělám zřídka, tak si to strašně moc užívám.
SNM: Myslíte si, že by Damon a Elena mohli někdy mít dobrý, zdravý vztah?
ND: "Damon" a "zdravý" v jedné větě? To je legrační! Já nevím, myslím, že způsob, jakým série skončila, nenaznačuje, že Damon a Elena jsou téma na pořadu dne, protože mu na ní až tak nezáleží. On si vybral Katherine. Tuší, že je zamilovaný do Eleny, ale Elena to tak necítí. Ona v něm vidí kamaráda. Vnímá ho jako bratra svého kluka a občas jako osinu v zadku. Ale jejich přátelství a chemie mezi nimi narůstá.
SNM: Kdyby to bylo na vás, kterého bratra byste si vybrala?
ND: Určitě bych si vybrala toho druhého bratra - nebo možná jejich kombinaci. Myslím, že obě postavy mají různé kvality, které jsou velmi lákavé, takže záleží na každém, co si vybere. Kdybyste je zkombinovali, byl by z nich perfektní muž, protože Stefan je oddaný, sladký, ochranitelský a milující, a Damon je spontánní, bláznivý, zábavný a vzrušující. Každá žena si musí najít kluka, který ji uchvátí, a Damon a Stefan uchvacují každý jinou část Eleny.
SNM: Jaké je natáčení v Atlantě?
ND: Líbí se mi to, opravdu líbí. Na počátku chvíli trvalo, než jsem si zvykla, protože jako každé město, musíte tomu dát čas, než ho prozkoumáte. Ale když jsme si zvykli, našla jsem spoustu skvělých restaurací a úžasná jídla a opravdu milé, zábavné lidi. Je to tak jiné než New York a LA a jiná velká města. Máme příležitost chovat se jako průměrní lidi a chodit do restaurací a do kina a nebrat se přitom moc vážně.
SNM: Býváte všichni spolu i mimo natáčení?
ND: Mysleli byste se, že už budeme mít jeden druhého po krk, ale ne! Všichni jsou tak milí a sladcí, vzájemně se o sebe staráme. Nemůžeme se dočkat, až budeme zpátky v Atlantě a začneme znovu natáčet.
SNM: Máte čas vůbec zajet domů do Kanady, navštívit rodinu?
ND: Byla jsem nedávno v Torontu a strávila čas s mámou a bráchou. Nemůžu tam jezdit tak často, jak bych chtěla, kvůli svému pracovnímu rozvrhu, ale když jsem s nimi, je to moc fajn. Jsem si s mámou opravdu blízká, takže mi chybí, ale ona hodně cestuje. Navštěvuje mě v Atlantě, takže ji vidím častěji.
SNM: Jak se seriál stával stále populárnější, měla jste nějaké zvláštní setkání s fanoušky?
ND: Jasně, měla jsem jich spoustu! Jednou jsem byla s mámou na józe a nějaká dívka za mnou přišla, když jsem byla napůl nahá v šatně, a ptala se mě na seriál a chtěla autogram a společnou fotku, zatímco jsem tam seděla, jak říkám, napůl nahá!
SNM: Zaslechli jsme, že milujete kávu a čokoládu - máte nějaké obzvlášť oblíbené?
ND: Jestli budeme mluvit o kávě, tak musíme mluvit o Starbucks a Coffee Been! Hodně to měním, mám ráda chai latte a karamelové macchiato a dvojité čokoládové frappucino se šlehačkou… čím sladší, tím lepší! Když mám chai, tak dirty chai latte s čokoládovým espressem v něm. To mám opravdu ráda. Co se týče čokolády, tak mou nejoblíbenější je lava cake. Horké, žhavé lava cake!
SNM: Co si myslíte o celém upírském šílenství? Sledujete seriál True Blood nebo ságu Stmívání?
ND: Víme o sobě a vzájemně se podporujeme, mám mezi nimi řadu přátel. Zrovna před pár dny jsem dokončila natáčení filmu s Kellanem Lutzem. Upíři jsou žhavé zboží. Jsou sexy a záhadní a nebezpeční.
SNM: Můžeme v další sérii očekávat vlkodlaky? Můžete něco naznačit?
ND: Nemůžu vám o tom říct. Možná, možná ne, nedovolí mi o tom mluvit. Promiňte.
SNM: Když nenatáčíte, jak trávíte volný čas?
ND: Upřímně, kdykoli mám volno, tak spím. Zklidním se a zpomalím. Jsem velice tichá osoba, protože zbytek mého života uhání vysokou rychlostí a je samé vzrušení. Proto ráda relaxuji.
SNM: Jsou v LA nějaká místa, která máte obzvlášť ráda?
ND: Ráda trávím čas v Santa Monice. Když to jde, jsem ráda u vody. Mám ráda 25 Degrees, mají nejlepší burgery a taky 8 Oz! Chodím nakupovat na Melrose. Když můžu, tak jdu v neděli na bleší trh na Melrose.
SNM: Zmínila jste film natáčený s Kellan Lutzem, The Killing Game, co nám o něm můžete říct?
ND: Zaujalo mne to z důvodu, že jsem vždycky chtěla hrát v akčním filmu. Taky jsem chtěla hrát někoho staršího. Hraju mladou dvacetiletou holku, se kterou se Kellan ožení. Jsem jeho žena! To byla legrace. Jsem taky těhotná, musela jsem mít bříško.
SNM: Co děláte ráda v sobotu v noci, když nepracujete?
ND: Dvě věci: Buď jdu ven na úžasnou večeři a jen si užívám skvělé jídlo a pak se dívám na film nebo se poflakuju, nebo si vyjdu ven s holkama a jdeme do baru. Mám ráda intimní atmosféru, kde si můžete opravdu popovídat se svými přáteli a fajn lidmi.

zdroj:http://www.vampire-diaries.cz/

Oficiální soundtrack k TVD

24. srpna 2010 v 19:20 | hanik |  The Vampire Diaries

Oficiální soundtrack k TVD

Máte tu oficiální soundtrack  k The Vampire Diaries. který vyjde v USA 12.října. Dnes tu máme seznam písniček, které na OST najdeme (všechno, co je tučně, je nové a takový song tedy v první sérii nezazněl). Soundtrack si mohou zájemci předobjednat na americkém Amazonu.
Oficiální tracklist:
1. Vampire Diaries Theme (Intro) - Mike Suby
2. Sleep Alone - Bat for Lashes
3. Running Up That Hill - Placebo
4. Obsession - Sky Ferreira
5. Bloodstream (Vampire Diaries Remix) - Stateless
6. On Melancholy Hill (Feed Me Remix) - Gorillaz
7. We Radiate - Goldfrapp
8. Hammock - Howls
9. The Fellowship - Smashing Pumpkins
10. Head Over Heels - Digital Daggers
11. Down - Jason Walker
12. Currency of Love - Silversun Pickups
13. Beauty of the Dark - Mads Langer
14. All You Wanted - Sounds Under Radio feat. Alison Sudol of A Fine Frenzy
15. Vampire Diaries Theme (Outro) - Mike Suby

zdroj:http://www.vampire-diaries.cz/

Kristen Stewart photoshoot

19. srpna 2010 v 10:04 | hanik |  Kristen-photoshoots

Kristen Stewart photoshoot


Stop týrání zvířat

19. srpna 2010 v 10:02 | hanik |  Diary♥

STOP TÝRANÍ ZVÍŘAT !
Style Kristen 0.2

19. srpna 2010 v 9:46 | hanik |  Kristen-paparazzi

Style Kristen 0.2

opět hezký styl :D
ZDROJ: www.polyvore.com

style kristen 0.1

19. srpna 2010 v 9:44 | hančůle |  Kristen-paparazzi

Style Kristen 0.1

moc hezký styl dám vám sem i další :)ZDROJ: www.polyvore.com

NEW Photo

18. srpna 2010 v 12:20 | hanik |  Kristen-photoshoots
Nové fotky z ''Rome Festival''TV Guide Agust 16 2010

18. srpna 2010 v 11:53 | hanik |  The Vampire Diaries

TV Guide Agust 16 2010 [Sneek Peak]


KRVÁCEJÍCÍ SRDCE
Kdo bude pokousaný - a kdo bude kousat - tuto sérii

Damonův šokující polibek! Tylerovy vlkodlačí oči! Carolina autonehoda! Jeremyho předávkování! Bonniin slib!

Už to bude tři měsíce od finále The Vampire Diaries. Ale Kevin Williamson a Julie Plec mají pro fanoušky novinky a podělí se.
"Ve finále byla hrstka převratů a v první epizodě bude taky hodně "měničů" hry," řekla Julie Plec pro EW. 
V první díle se prvních 20 sekund vrátí do chvíle, kdy Elena (Nina Dobrev) vejde do domu a není si vědoma, že zlá upírka, která vypadá stejně jako ona sama - Katherine - probodla jejího stýce Johna (David Anders), zatímco její brat Jeremy (Steven R. McQueen) spolknul pilulky a vypil upíří krev ve víře, že taky stane nemrvým. A aby toho nebylo málo, ta svůdná upírka se vtělila do Eleny a líbala Damona (Ian Somerhalder), až příliš ochotného bratra Elenina přítele Stefana (Paul Wesley).

"Premiéra je celá o Katherine," řekl Williamson. "Ona je ta, která vyvolává věci a trio se s ní bude muset neprodleně zabývat a taky s tím, pro co se vrátila." Nakonec první epizody Plec dodala: "Damon ví, koho opravdu líbal, Stefan ví, koho se Damon stažil políbit a Elena ví, kdo se jí snažil políbit." Ale potom, když, "dá Katherine vědět, co k obou mužům cítí, budou dopady docela výrazné," řekl Williamson.

S Katherine to nebude jednoduché, ale mohl by tu být další kandidát na velení spolku, když Tylerův strýc Mason Lockwood (Taylor Kinney) přjde do města na pohřeb svého bratra. "Skrývá tajemnství, na které hledá Tyler odpovědi," řekla Plec. Masonův návrat nakopne výzkum uvnitř Lockwoodovy rodiny. "Nemohli jsme načít tu vlkodlačí záhadu minulou sérii," řekl Williamson, "protože jsme měli co říct o našich upírech. Takže teď máme možnost říct tuhle část příběhu."

Caroline (Candice Acolla) musí čelit Tylerově nevysvětlitelné reakci na protiupíří vynález za Dne Zakladatelů a také traumatu, že skoro zemřela při autonehodě.

Vote For Your Ultimate Sexy Beast

18. srpna 2010 v 11:50 | hanik

Vote For Your Ultimate Sexy Beast

Ian-Somerhalder-Pattinson
No takže dva Nej upíři teď stojí proti sobě kdo asi zvítězí?
Hlasovat můžete ZDE
Já sem tedy hlasovala pro damona doufám že vy také :D