Ian o své postavě Damona v the VD

21. května 2010 v 19:50 | hanik |  Ian-paparazzi

Ian o své postavě Damona v the VD


Seriál The Vampire Diaires udělal od té doby, co se po vánočním volnu vrátil zpátky na televizní obrazovky, doslova přemet. Damon začíná ukazovat svou lepší stránku, což mu napomáhá navázat pevnější pouto s Elenou. Znamená to, že v dalších dílech se vztah mezi Elenou a Damonem dostane ještě dál? ,,To si nemyslím," říká představitel seriálového upíra Damona Ian Somerhalder. Ian poskytl rozhovor internetové stránce časopisu TV Guide, který můžete najít na adrese tvguide.com, že pro Damona existuje pouze jedna jediná žena - Katherine.

,,Damon si jen užívá zábavu - usmívá se, vtipkuje a je v něm něco, co Elenu dělá veselejší, když je s ním. Někdy se mu ji podaří rozesmát, ačkoli ho navenek nemá v lásce a snaží se Damona nenávidět za všechno, co udělal." Ian si však myslí, že Elena začíná jeho postavě důvěřovat a možná mu bude důvěřovat zcela, pokud jí ukáže, že ji nezklame.

Avšak ani Damon není vždy ve veselé náladě. Ian Somerhalder dokonce tvrdí, že v celé jedné epizodě tohoto seriálu bude Damon sklíčený a úzkostný: ,,Musel jsem natočit několik scén, kde Damon není vůbec šťastný a zkazilo mi to celý den, protože jsem se pak cítil fakt bídně," prohlašuje Ian, ,,normálně běhám po place, vtipkuju, utahuju si z ostatních,…"

Hluboko v srdci Damon, jak už jsem napsala touží po jedné jediné ženě - Katherine. ,,To je jeho dívka. Je všechno, co chce. Je to láska. Vím, že fráze Láska všechno přemůže je už docela otřelá a zevšedněla, ale u těhle dvou to platí dvojnásob. Láska je to, co nás tvaruje a formuje. A Damon na tu svou čeká už 150 let," říká Ian.

Víc však neprozradil, takže si musíme počkat na nadcházející díly The Vampire Diaries, abychom se dozvěděli víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama