Zprávy z natáčení filmu New Moon

21. dubna 2010 v 18:42 | haník

Zprávy z natáčení filmu New Moon

Opět přináším pár novinek v pár bodech.. (Mě osobně to připadá takový přehlednější pro vás ^^) .. Chcí Vás upozornit jenom na tolik, že nevěřte všem blogům, které postují zprávy o TW světě - některé zprávy jsou mystifikující.. :) - hlavně po vtípkách z apríla (Tím myslím např. že Steph začala údajně psát MS ani žádnou další knížku z jiné perspektivy nepíše ;))
Ale ke zprávám :)

1. Elisabeth (Esme), Peter (Carlisle), Kellan (Emmett) a Christian Serratos (Angela) už dotočili všecky svoje filmové scény.
Fun fotografie Petera a Kellana na letišti.. (neodolala jsem a dávám ji sem :D) - link na další
http://www.imnotobsessed.com/files/images/INFphoto_955511.JPG
2. Zpráva trochu mimo mísu... Cam Gigandet je otcem!! Gratulace :) - a víme /z jednoho rozhovoru/ že v dalších dílech ságy se neobjeví..

3.Objevila se fotka vlčí smečky bez jacoba, postovala jsem ji v tomto článku.

4. Vlci budou vygenerováni počítačem (stejně jako Bellin skok z útesu - bod č.1) - Chris Weitz prozradil, že se jim budou snažit digitálně vtiskout oči herců, aby vypadali skutečněji.
5. Před několika dny přiletěli do Vancouveru herci Graham Green (Harry Clearwater) a Chaske Spencer (Sam).

6. Už zpráva na webu Cartera Burwella (složil hudbu k Twilight), že nebude skládat hudbu k pokračování Twilight, byla potvrzena manažerem Alexandra Desplata, že bude novým skladatelem hudby k New Moon.

7. Natáčení New Moon končí 29. května - a to, když natočí poslední scény v Itálii... Potom se budou připravovat na Eclipse :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama